25 lat współpracy z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym

17.09.2018

Podczas trwającego w Krakowie XXII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, firma Servier Polska jako pierwsza została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem za 25 lat współpracy z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym i polskimi kardiologami. Od początku działalności firma wspiera statutowe inicjatywy towarzystwa związane z działalnością edukacyjną i naukową na rzecz środowiska polskich kardiologów i pacjentów. Jako jedyna firma farmaceutyczna może poszczycić się tak długą współpracą z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym.

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne przyznało dotychczas firmie Servier następujące wyróżnienia i tytuły:

  • tytuł „Przyjaciel Polskiej Kardiologii” w latach 1996, 1997, 1998,
  • medal za wieloletnie zasługi na rzecz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w 1999 roku,
  • tytuł „Partner Polskiej Kardiologii” w latach 2002-2017.

Firma Servier podejmuje szereg inicjatyw edukacyjnych w różnych obszarach medycznych, stale inwestuje w rozwój i badania nad innowacyjnymi lekami. Za swoje dokonania otrzymała wiele nagród i wyróżnień, które są dowodem rzetelności i konsekwencji firmy w działaniach na rzecz rozwoju praktycznej medycyny i farmacji, podejmowanych we współpracy z polskim środowiskiem naukowym.

 

Na zdjęciu od lewej: prof. Adam Witkowski – Prezes Elekt PTK, prof. Piotr Ponikowski – Prezes PTK, Joanna Drewla – Dyrektor Generalna Servier Polska, Robert Pociupany – Dyrektor Marketingu Servier Polska