Dzień Otwarty w Servier Polska

20.04.2015

 

W poniedziałek, 20 kwietnia 2015 roku w biurze Servier Polska gościliśmy studentów farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 

 

Była to okazja to poznania pracy w firmie farmaceutycznej „od środka” i porozmawiania z koleżankami i kolegami z Działu Badań Klinicznych, Działu Informacji Medycznej, Działu Komunikacji i Działu Personalnego.

 

Studenci, w trakcie przygotowanych wykładów, dowiedzieli się między innymi, jak wygląda na co dzień  praca w dziale zajmującym się prowadzeniem badań klinicznych, a także odpowiedzialnym za bezpieczeństwo pacjentów. Ponadto, poznali w praktyce sposoby wykorzystania nowych narzędzi e-marketingowych. Młodzi studenci wykazali się ogromną kreatywnością, a swoimi pomysłami niejednokrotnie pozytywnie zaskoczyli wszystkich uczestników spotkania.

 

Firma Servier angażuje się w edukację zdrowotną społeczeństwa prowadząc od lat kampanie edukacyjno-profilaktyczne m.in. Servier dla Serca i Forum Przeciw Depresji. Dlatego, w trakcie spotkania poświęciliśmy też czas na zaprezentowanie realizowanych przez firmę projektów, które są odzwierciedleniem społecznej odpowiedzialności firmy farmaceutycznej.

 

Na zakończenie Dnia Otwartego odbył się warsztat „Jak zaplanować swoją przyszłość zawodową” oraz zwiedzanie naszego biura.