Firma Servier Solidnym Pracodawcą Roku - gala rozdania nagród

06.04.2016

Firma Servier została uhonorowana prestiżowym tytułem Solidny Pracodawca Roku. To duże wyróżnienie, dla firmy i jej pracowników, bo największym kapitałem firmy są ludzie.

 

17 marca w Warszawie odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród Solidny Pracodawca Roku. Dla wyróżnionych firm przyznana nagroda to przede wszystkim potwierdzenie słuszności dotychczasowych działań z zakresu polityki personalnej. Uroczystość wręczenia nagród była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów dotyczących polityki personalnej, która stanowi podstawę działalności najlepszych pracodawców w Polsce.

 

Fot. Gala rozdania nagród Solidny Pracodawca Roku. Nagrodę odebrała Renata Sordyl-Godyń Dyrektor ds. Personalnych Servier Polska

 

Ten zaszczytny tytuł, który został przyznany naszej firmie jest dla nas dużym wyróżnieniem, ale trzeba też powiedzieć , że pracujemy na niego konsekwentnie od początku istnienia firmy, czyli od ponad 23 lat na polskim rynku – zaznaczyła  Renata Sordyl-Godyń Dyrektor Ds. Personalnych.

 

Tytuł Solidny Pracodawca Roku to  zwieńczenie wieloletnich działań z zakresu odpowiedzialnej polityki personalnej, ale również zobowiązanie do dalszej, konsekwentnej pracy opartej na zaufaniu, rzetelności i  otwartości.