Firma Servier została nominowana do tytułu Złoty Laur SUPER BIZNESU

17.10.2016

 

Firma Servier została nominowana do tytułu Złoty Laur SUPER BIZNESU w kategorii Nauka i Biznes. "Złoty Laur Super Biznesu" to nagroda dla ludzi, instytucji i firm za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za osiągnięcia sprzyjające rozwojowi rodzimej przedsiębiorczości. To trzecia edycja nagród „Złoty Laur Super Biznesu". Uroczysta gala ich wręczenia odbędzie się 27 października w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

 

 

Uhonorowani zostaną ludzie, instytucje i firmy, których działalność napędza polską gospodarkę. Nagrodą „Złotego Lauru" mogą zostać wyróżnione także konkretne działania i programy autorskie, przyczyniające się do gospodarczych sukcesów Polski.

Laury, przyznawane przez kapitułę złożoną z przedstawicieli redakcji „Super Biznesu", promują polskich menedżerów oraz propagują inicjatywy dowodzące, że nasza rodzima przedsiębiorczość może być konkurencyjna i innowacyjna.

Nagrody zostaną przyznane w 13 kategoriach. Patronat honorowy nad nagrodą objęli: Krajowa Izba Gospodarcza, Pracodawcy RP, Business Centre Club, Związek Banków Polskich, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Energii oraz Ministerstwo Sportu.

Na gali rozdania „Złotych Laurów" w warszawskim Pałacu Prymasowskim jak co roku pojawi się zaszczytne grono gości: czołowi biznesmeni i politycy. Uroczystość, uświetnioną kameralnym koncertem znanej skrzypaczki Patrycji Piekutowskiej, poprowadzi Anna Popek, która dokona prezentacji nominowanych i zwycięzców. „Złoty Laur Super Biznesu" przyznawany jest najlepszym z najlepszych przez dziennikarzy wnikliwie obserwujących polski rynek, na którym rokrocznie pojawiają się prawdziwe biznesowe gwiazdy. Te najjaśniejsze są cenną inspiracją dla firm stawiających w biznesie pierwsze kroki. Laureaci konkursu odnoszą sukcesy, nie unikając ryzyka i wprowadzając śmiałe innowacje. Przy tym działają uczciwie i odpowiedzialnie, niejednokrotnie podejmując inicjatywy na rzecz społeczeństwa czy lokalnych społeczności.

Firma Servier jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. Niezmiennie od ponad dwudziestu lat firma poszukuje innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych, prowadzi badania, podejmuje współpracę naukową z lekarzami i farmaceutami, produkuje leki w Polsce, a także wspiera edukację zdrowotną pacjentów.