Zgłoszenie podejrzenia działania niepożądanego - Lekarz, Farmaceuta lub osoba wykonująca inny zawód medyczny

W przypadku wystąpienia działania niepożądanego produktu leczniczego firmy Servier prosimy o zgłoszenie tego faktu przy pomocy załączonego zgłoszenia podejrzenia wystąpienia działania niepożądanego. Należy je wydrukować i wypełnić oraz przesłać na nr faksu (22) 594 90 13.

Pobierz dokument formularz.doc

Możecie także Państwo zgłosić podejrzenie wystąpienia działania niepożądanego w formie elektronicznej. W tym celu prosimy o opisanie działania niepożądanego w formularzu poniżej, wraz z określeniem sposobu kontaktu z Państwem (nr telefonu, mail).

Istnieje również możliwość telefonicznego zgłoszenia działania niepożądanego. Prosimy wówczas o kontakt pod numer telefonu (22) 594 90 00 w godzinach 8.30 - 18.00 od poniedziałku do piątku. W pozostałe dni tygodnia, święta, dni wolne od pracy oraz godziny przed 8.30 i po 17.30 prosimy o kontakt pod numer 602 416 499.

 

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych w celu zgłoszenia podejrzenia działania niepożądanego, reklamacji lub pytania dotyczącego produktu leczniczego, jest podmiot odpowiedzialny za dany produkt leczniczy („Podmiot odpowiedzialny”). Szczegółowe informacje, w jaki sposób Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z takim zgłoszeniem znajdują się tutaj.

(*) - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe